Kurumsal

TEKNİK EKİBİMİZLE SİZLERİ ÜCRETSİZ ZİYARET EDİYORUZ VE SİZE ÖZEL GÜBRE ÜRETİYORUZ.

Deneyimli mühendislerimiz ile Ar-Ge laboratuvarlarımızda size özel gübre hazırlamak için bizimle iletişime geçin. Sizi ücretsiz olarak yerinizde ziyaret etmekten, toprak şartlarınız ve hava şartlarınızı detaylı bir şekilde inceleyerek hedef ürününüze en verimli gübreyi hazırlamaktan onur duyarız.

SSNAP Altar Hakkında

Herkes en sağlıklı olanı hak eder

Sağlık insan için önce sağlıklı bitki yetiştirilmesine katkıda bulunmak ve bu bilincin oluşmasını sağlamak için SSNAP Altar Gübre olarak bu sektördeyiz

Misyonumuz

İnsanoğlunun iki temel besin kaynağı vardır. Hayvansal besinler ve bitkisel besinler. Hayvanlarda bitkilerden beslendiğine göre, sağlıklı nesiller için, besin zincirinin ilk halkası sağlıklı bitki yetiştirmektir. Bitki yetiştiriciliğinde tohumdan hasada, hasattan tabağa kadar her aşamasında emeği, sorumluluğu olan herkes, görevini bu bilinç ve misyonda yerine getirmelidir. Çünkü bu bir toplam kalite işidir ve bir zincirin bütün halkaları sağlam olmazsa zincir en zayıf halkasından kopar ve diğer sağlam halkaların sağlam olmasının bir önemi kalmaz.

Vizyonumuz

SSNAP Altar olarak vizyonumuz; "Bitkiyi sağlıklı, kaliteli ve verimli" yetiştirmek için gerekli bitki besinleri ve koruma ürünleri üretmek, Ülkemizde/Dünyada bitkisel üretimde özel bitki besleme ve ön koruma programları ile bitki üretiminde ve veriminde, üreticilerimize ürettiklerinde, uluslararası rekabette avantaj sağlayacak besi ve pazar değeri oluşturmak. Bunun için; toprağın türüne, bitkinin türüne, bitkinin büyüme dönemine (vegatayson), bitkinin besin alma yoluna ve klimatik farklıklara göre, özel bitki besinleri ve ön koruyucu ürünler üretmektedir.